İslambey Elektrikçi, elektrik sorunlarınız için uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet vermektedir. Elektrik arızaları evinizin veya işyerinizin güvenliğini tehdit edebilir ve ciddi sorunlara yol açabilir. Biz, İslambey Elektrikçi olarak, elektrik arızalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde çözmek için buradayız.

Deneyimli elektrik teknisyenlerimiz, her türlü elektrik sorununu gidermek için en son teknolojiyi kullanmaktadır. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir ve elektrik işlerinde kesinlikle ödün vermiyoruz. Size hızlı, etkili ve ekonomik çözümler sunmak için buradayız.

Elektrik arızalarınızı çözmek ve elektrik sistemlerinizi güncellemek için bize güvenebilirsiniz. İslambey Elektrikçi olarak, elektrik tamiri, bakımı ve kurulumu konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçin ve elektrik sorunlarınızı çözmek için hemen bir randevu ayarlayın.

İçindekiler:

İslambey elektrikçi olarak Eyüp’ün İslambey Mahallesi’nde ikamet eden siz değerli müşterilerimizin elektrik problemlerine çözüm arıyoruz. Usta personellerimizle verdiğimiz bu hizmetlerin kalitesini her geçen gün daha da yükseltmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin elektrik sorunlarını en kısa sürede ve en etkili çözümlerle hallederken en uygun fiyat politikasını da benimsiyoruz.

Hizmetlerimiz süresi içerisinde kullandığımız materyallerin garanti kapsamı sürecinde herhangi bir şekilde arızalanması söz konusu olduğunda sizden ikinci kez servis ücreti talep etmeme sözü veriyoruz. Hizmetlerimizin amacı müşteri memnuniyeti sağlamak olduğundan dolayı müşterilerimiz için bu gibi küçük hediyelerimiz de mevcuttur.

İslambey elektrikçi olarak verdiğimiz hizmetlerin kalitesini siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için arttırmaya çalışıyoruz. Bu konu hakkında bizlere öneri ve şikayetlerinizi bildirerek yardımcı olmuş olursunuz. Öneri ve şikayet için irtibat numaramızı kullanabilirsiniz: En Yakın Elektrikçi.

Hizmetlerimiz geniş yelpazeye sahip olduğundan ve elektriğin her alanı ile ilgili usta personellerimiz bulunduğundan herhangi bir elektrik sorununuzda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Ayrıca 7/24 acil elektrikçi hizmetimiz de bulunmakta. Tüm bu hizmetler en uygun fiyatlara sizler için tarafımızca sağlanıyor. Tüm bunlara rağmen bizi aramadan duramazsınız herhalde. Hem de elektrik sorununuz ve/veya elektrikçi ihtiyacınız bulunuyorken.

İslambey Mahallesi elektrikçi olarak sizler için verdiğimiz hizmetler genel bir şekilde verilmiştir:

Hizmetlerimiz:

 • Yüksek gerilim elektrik, orta gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme,
 • Kompanze elektrik pano kurulumu, otomasyon sistemleri kurulumu,
 • Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,
 • Alçak gerilim, orta gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri,
 • İş yeri, büro, dükkan elektrik kablolama, büro, ofis ve iş yeri elektrik arızası,
 • Daire içerisine topraklama hat çekimi, paratoner kurulumu,
 • Elektrik kablolama, tava kurulumu, daire içi elektrik arızası, ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma,
 • Bina ve iş yeri için yangın sistemleri, firma ve ev alarm sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten düzeltme, uydu kurulumu güncelleme,
 • Dış mekan, iç mekan güvenlik sistemleri kablolama,
 • ADSL kablolama, cat5 kablo, cat6 kablo, internet arızaları, vitrin aydınlatma çözümleri sunuyoruz.
 • Elektrik malzemeleri yenileme ve vitrin aydınlatma sistemleri’nde çözümler sunuyoruz.