İçindekiler:

Levent Elektrikçi

Levent elektrik servisi Hizmet kalitemizi arttırmak için siz değerli müşterilerimizin ve pek tabii ki değerli fikirlerine ihtiyaç duyuyoruz. Servislerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmamızda irtibat numaramızdan bize ulaşarak soru, öneri ve görüşlerinizi 7/24 iletebilirsiniz.

Acil elektrikçi hizmetimizi sizlere 7/24 kesintisiz olarak sağlıyoruz. Uzman personellerimiz ile birlikte vermiş olduğumuz hizmet için irtibat numaramızdan ulaşarak acil elektrikçi servisimizi temin edebilirsiniz. Sorunlarınız geç saatlerde baş gösterse de, o sorunları geç saatlerde de olsa çözebilecek kabiliyetlerde personellerimiz mevcuttur.
Hizmetlerimiz:
Yüksek gerilim elektrik, orta gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme,Kompanze elektrik pano kurulumu, otomasyon sistemleri kurulumu,Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,Alçak gerilim, orta gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri,İş yeri, büro, dükkan elektrik kablolama, büro, ofis ve iş yeri elektrik arızası,Daire içerisine topraklama hat çekimi, paratoner kurulumu,Elektrik kablolama, tava kurulumu, daire içi elektrik arızası, ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma,Bina ve iş yeri için yangın sistemleri, firma ve ev alarm sistemleri kurulumu,Çanak anten düzeltme, uydu kurulumu güncelleme,Dış mekan, iç mekan güvenlik sistemleri kablolama,ADSL kablolama, cat5 kablo, cat6 kablo, internet arızaları, vitrin aydınlatma çözümleri sunuyoruz.

Levent mahallesi elektrikçi olarak tüm sokaklarına ulaşabiliyoruz. Acil elektrikçi hizmetimizi de bu avantajımız dan ötürü sizlere sağlayabiliyoruz. levent acil elektrikçi hizmetimizle sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler arıyor ve bu çözümleri sorunlarınızı çözmek adına kullanıyoruz.

LEVENT ELEKTRİK USTASI BAŞLICA HİZMETLERİMİZ..

ELEKTRİK ARIZA VE TESİSAT İŞLERİNİZ

İNTERNET ARIZALARI KABLOLAMA İŞLERİ

ÇANAK ANTEN KURULUMU VE TV KABLOSU ÇEKİMİ TEKNİK İŞLEMLERİ

GÜVENLİK KAMERA İŞLERİ AVİZE ASMA GİBİ BİRÇOK TEKNİK KONULARDA SİZE DESTEK VERMEKTEYİZ.

KLİMA KOMBİ ELEKTRİK TESİSATI İŞLERİ VE KABLO ŞARTEL DEĞİŞİM İŞLERİ TADİLAT İŞLERİNİZ